Bir Funkid Hikayesi İletişim Sipariş Referanslarımız Hakkımızda Büyüklere Özel Kostümler Aksesuarlar Bebek Kostümleri Bale ve Dans Kostümleri Hayvan Kostümleri Erkek Çocuk Kostümleri Kız Çocuk Kostümleri Ana Sayfa
Sipariş
 

FUNKID Kostüm...
FUNKID 10 yıldır özellikle çocuklara yönelik kostüm alanında uluslararası hizmet ve... Detaylar »

FUNKID Banka Hesap No.IBAN NO...
GARANTİ BANKASI VALİKONAĞI ŞUBESİ FANTASTİK ÇOCUK TEKSTİL ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ... Detaylar »

FUNKIDin Ürün Anahtar kelimeleri...
kostüm, bale, gösteri kostümleri, bale, funkid, fankid, dans, hayvan, bale mayosu, sp... Detaylar »

SSL ile Güvenli Alışveriş......
Bu sitede yaptığınız tüm alışveriş ve işlemlerde verdiğiniz bilgiler maksimum güvenli... Detaylar »

FUNKID...
*FUNKID çocuk kostümleri üreten uluslararası bir kuruluştur. *Koleksiyonumuzu oluştur... Detaylar »

Yeni IBAN numaramız......
01.01.2099 tarihi itibariyle kullanımı zorunlu olan IBAN numaramız: GARANTİ BANKASI&l... Detaylar »

FUNKID E TİCARET...
FUNKID yeni E- Ticaret sistemiyle ve daha zengin ürün seçenekleriyle çok yakında hiz... Detaylar »

Alışveriş Sepetiniz Boş !
Ana Sayfa --> Nasıl alışveriş yapabilirim?

I. Web Sitesinden Sipariş : www.funkid.com.tr adresinden beğendiğiniz kostümü seçip siparişinizi aşağıdaki yolları kullanarak verebileceğiniz gibi, kredi kartınızı kullanarak güvenli bir şekilde sanal alışveriş yapabilirisiniz.

II. Telefon ile Sipariş : 09:00 ila 18:00 saatleri arasında +90 212 233 23 41 nolu telefonumuzdan hafta içi her gün arayabilirsiniz.

III. Faks ile Sipariş : Sipariş formunu doldurup +90 212 230 71 75 nolu faks numaramıza istediğiniz zaman faks gönderebilirsiniz.

IV. Posta ile Sipariş : Sipariş formunu doldurup aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz: Fantastik Çocuk Tekstil Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi – Halaskargazi Cad. Şen Palas Apt. No:256 D:1 Şişli – İstanbul / TürkiyeGaranti Koşulları

www.funkid.com.tr de satılan ürünler üretici veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Garanti koşulları ürünlerin yapısına ve firmaların ön gördüğü şartlara göre farklılık gösterir. Tamir ve değişimler bu koşullar dahilinde yerine getirilir.

Teslimat Koşulları ve Önemli Bilgiler

İşgünlerinde saat 16.00'ya kadar girilen siparişler, sipariş onayı verildikten sonra, stok tedariki gerekmediği şartlarda, İstanbul dahilinde 2 işgünü, diğer illerde 3 işgünü içerisinde anlaşmalı kargo şirketimiz Yurtiçi Kargo tarafından teslimat adresinize ulaştırılacaktır. Saat 16.00'dan sonra girilen siparişler, bir ertesi işgünü işleme alınırlar. Özel sipariş üzerine hazırlanan ürünler için teslimat sürelerine 3 veya 4 işgünü eklenebilir. Acil siparişler için mağazamız ile bağlantıya geçilmesi rica olunur. (+90 212 233 23 41 )

Teslimatlar güvenlik sebebiyle, yalnızca sipariş esnasında vermiş olduğunuz isme/isimlere ve adrese teslim edilir. Sizin tarafınızdan alıcı olarak yetkilendirilmemiş kişilere teslimat yapılmayacaktır. Siparişleriniz sırasında teslimat bilgileri kısmına alternatif alıcı bilgisini doldurmayı ihmal etmeyiniz. Kargo teslim tarihleri dahilinde adrese ulaştırılan ancak adreste bulunulmaması sebebiyle teslim edilemeyen paketler, kargo firmasının bölgesel dağıtım noktasına geri gönderilir. Bu paketler tekrar dağıtıma verilmez ve dağıtım noktalarından tarafınızca bizzat teslim alınmalıdır. Böyle bir durumla karşılaştığınız takdirde siparişinizi takip için mağaza yetkililerimizden yardım ve bilgi alabilirsiniz. (+90 212 233 23 41) Paketinizin elinize zamanında ulaşabilmesi için lütfen teslimat ve irtibat bilgilerini eksiksiz doldurduğunuzdan emin olunuz.

Teslimat sırasında ürünler kargo görevlisinin önünde tarafınızca kontrol edilmeli, eksiksiz ve sağlam olarak teslim alındığına dair imza atılmalıdır. Herhangi bir eksik ve zarar var ise, kargo firmasına tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Bu koşulda siparişiniz yenilenerek en kısa süre içinde tarafınıza teslim edilecektir. Tutanak tutturulmadığı ve zayiat sonradan bildirildiği takdirde iade ve değiştirme yapılamayacaktır.

Satışlar anlaşmalı kargo firmasının teslimat yaptığı iller ve bölgeler dahilindedir.

İade Koşulları

Ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşulu ile, satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden 7 gün içinde, aşağıdaki prosedürü eksiksiz yerine getirerek iade edebilirsiniz.

İade prosedürü:

Aşağıda linki olan iletişim formunu formunu eksiksiz doldurunuz.

Tarafımızdan iade onayının size iletilmesini takiben, ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla), ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız.

Ürünün iade şartları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçme süresi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 3 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

Ürün iade formu

Kargo Ücretleri

Kargo ücreti müşteriye aittir. Ücret ilgili kargo şirketi tarafından tahsil edilir.


Stok ile İlgili Sorunlar

Kimi siparişlerde stok problemleri yaşanabilir. Bu bağlamda geciken siparişler konusunda sizinle e-posta veya telefon yoluyla irtibata geçilecektir. Siparişiniz isteğiniz doğrultusunda değiştirilir veya iptal edilir. Lütfen irtibat bilgilerinizi eksiksiz doldurmaya özen gösteriniz.

Ödeme Koşulları

Banka Havalesi veya EFT

GARANTİ BANKASI VALİKONAĞI ŞUBESİ
FANTASTİK ÇOCUK TEKSTİL ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
HESAP NO:
183-6298704
IBAN NO: TR48 0006 2000 1830 0006 2987 04

Ödemenize ait banka dekontunu +90 212 230 71 75 nolu faksa gönderdiğinizde siparişiniz işleme alınacaktır.

İnternet üzerinden kredi kartı veya sanal kart yoluyla
Tüm Master ve Visa kredi kartları geçerlidir.

DİKKAT! Kredi kartınız çeşitli sebeplerle onaylanmayabilir. Lütfen yardım almak için ilgili bankanız ile görüşünüz.

Güvenli Alışveriş

Bilginin bütünlüğü ve gizliliği (data protection) için, internet üzerinde iki taraf arasında oluşan trafiğin şifrelenerek, gizliliğinin ve bütünlüğünün korunmasını sağlayan SSL (Secure Sockets Layer) protokolü kullanılmaktadır. SSL protokolü bütün yaygın web sunucuları (server) ve tarayıcıları (browser) tarafından desteklenen bir protokoldür.

SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. Veri akışında kullanılan şifreleme yönteminin gücü kullanılan anahtar uzunluğuna bağlıdır. Anahtar uzunluğu bilginin korunması için çok önemlidir. SSL protokolünde 40 bit ve 128 bit şifreleme kullanılmaktadır. 128 bit şifrelemede 2128 değişik anahtar vardır.

www.funkid.com.tr sayfalarında sanal alışverişe geçildiği anda SSL altında çalışmaya başlar ve üyelik bilgilerinizden adres bilgilerinize, hatta kredi kartı bilgilerinize kadar tüm bilgileri şifreleyerek gönderir.